Welcome to the Forum

Join in-depth discussions of SFI news, products, programs, and more with your fellow SFI affiliates. Brainstorm and share tips and ideas. Start new threads. Get your questions answered 24/7, become a Forum Guru, and more!

25x SUPPORT
Mirjana & Igor C.

Serbia

E365 Champion
Gold Fast-Track

7 posts
367 views

Zarada zavisi samo od nas in Southern Europe #Compensation

about 1 hour ago

Svaki početak je tezak. Čak i kada učimo da pravimo sarmu, učini nam se da je nikad ne mozemo
onako lepo sloziti da budu sve iste.
ali kroz iskustvo kasnije, shvatimo da to nije tesko i da to radimo, onako po automatizmu.
Tako i ovde, vazno je da se zavrti taj točak, a onda je sve lako.
Osim toga taj početak je vazno negovati, biti prisutan.
Kasnije mi ne moramo da radimo, ama bas nista, a zaradu ostvarujemo.
naravno da to ne radim tako, jer osecam potrebu biti sa svojim timom.
a ne moram da radim vise nista.
Veliki pozdrav

7 posts
367 views

Zarada zavisi samo od nas in Southern Europe #Compensation

7 hours ago

Cesto imamo pitanja, kolike su nam zarade.
Ugovorom smo vezani da o tome ne pričamo.
E sad pitanje je zasto ?
Pa to ne bi bila tajna, da neko moze da vam garantuje koliko cemo mi raditi, kakva ce posvecenost nasa biti.
Zamislite sada da radite u nekoj fabrici, pa ono na učinak.
Pre toga vam gazda kaze ti ovde mozes da zaradis na desetine hiljada dolara, ALI kako
ovde mozete izračunati koliko mozete da zaradite
www.sfimg.com/PopUp/EarningsCalculator

pa kada tu stavite samo cifru 3 to je onako jedna vrlo lepa cifra
$81.30 per month after 6 months ($975.60/yr)
$589.98 per month after 12 months ($7,079.76/yr)
$1,234.74 per month after 18 months ($14,816.88/yr)
$2,112.78 per month after 24 months ($25,353.36/yr)
Ohohoooooooooooo
ali to je procena, ako je sve IDEALNO
da li neko moze znati da li cemo mi to napraviti i sta bi bilo kada bi bilo ko napisao ovo je zagarantovano.
DAKLE NIJE I ZAVISI ISKLJUČIVO OD NASEG RADA i sto je vrlo bitno MOGUCE JE

napravite svoj plan, ako ne ide po planu, promenite ga, promenite svoje navike, izadjite iz tog komfora
dok ne dodjete do neke cifre sa kojom cete biti posve zadovoljni.

i za kraj evo jedne slike, napravila sam je odavno.
I pozdrav

25 posts
983 views

solo ads in Sales #Leadership #PSA #Sales

8 hours ago

1. Posts containing advertising, solicitation, or cross-solicitation of any kind are strictly prohibited. This includes, but is not limited to, posts containing personal contact information (SFI ID numbers, e-mail addresses, phone numbers, etc.), as well as URLs to SFI-related resources outside the SFI Affiliate Center NOT created and maintained by SFI Corporate (such as blogs, online videos, Webinars, training pages, and Websites created by Team Leaders/Sponsors, individual Affiliate Gateway pages, etc.) and links to TC Member and ECA-specific items and TConnect pages at TripleClicks.

31 posts
750 views

Nas posao nije nauka, a evo i zasto in Southern Europe

1 day ago

Pozdrav svima
vezano za neka razmisljanja, pisacu ovde najpre o sebi i svojim iskustvima.
ovde sam petu godinu.
imala sam prilike kroz sve ove dane, kada nisam bila odsutna niti jedan jedini dan, da vidim
razna iskustva.

Ono sto je jako bitno, je sto sam u ovaj posao usla kao totalni neznalac, bez ikakvog predznanja i nesto malo poznavanja
engleskog jezika, one osnove koje ponesemo svi iz skole ili kroz učenje nase dece.
Nije sramota reci da nisam znala sta je link, da sam se često pitala kako to meni član dodje na oglas,
to je bila velika misterija za mene, sve do dana dok nisam kroz iskustvo naučila.
Osim nas koji nismo znali nista, a činjenica je da je o ovom poslu znao samo moj sponzor mnogo,
mada je i njemu kao poznavaoca marketinga bilo potrebno da procita ovaj nas Internet Income Course
koji se nalazi ovde
www.sfimg.com/Training/InternetIncome
i koji košta, kada bi ga kupovali u nekoj kompaniji ravno $300.
Iz tog razloga sto je bio besplatan mnogi tkzv. veliki marketari si ulazili u SFI da bi taj deo odavde uzeli,
stampali i stavljali na neke svoje sajtove.

No moj sponzor je danima čitao to sve (on engleski jezik odlično zna)
sazvakao ga u sitne detalje i prezentovao na jedan vrlo prost način, da moze da ga razume bas svako.
Na osnovu njegovog pisanja i priče na webinarima, na osnovu tekstova koje je ostavio
zaziveo je SFI na Balkanu i zahvaljujuci njemu svi smo ovde gde jesmo.

On se nije sluzio terminima, on je ispričao svoju priču i pisao primere,
koje svi vi sada koji ste duze u poslu PRIMENJUJETE i tu nema nikakve tajne.

Vazno je da naglasim i da su moji direktni članovi isto usli bez ikakvog predznanja o ovoj materiji,
takodje i njihovi članovi takodje.
U svakoj grupi za podrsku vi imate (ako ste moj tim) preveden svaki detalj sa ovog mesta i imate uvek
mogucnost da pitate i ovde i bilo gde, ako imate neku nedoumicu.

Sve ovo pisem vezano za to da nije potrebno placati nikakve kurseve, niti webinare da bi vam bilo jasno
o čemu se ovde radi.
To je prosto.
Svaki marketing se svodi na MREZU.
Dakle vazni su članovi, vazne su prodaje.
Kako doci do njih?
OGLASOM
kakav oglas treba da bude ?
na svom početku i ja nisam imala pojma, kako to treba da izgleda, pa sam pratila uspesne ljude,
videla kako izgleda njihov oglas, kakav im je blog, stranica i uradila sve to, samo na svoj način.
ne moze se napraviti jedan oglas, pa na osnovu njega tvrditi da nesto ne ide.
prave se razne kombinacije, posecuju se razna oglasna mesta, postavlja se traker, gde posmatramo
da li neko klika na taj nas oglas.
takodje to imamo ovde isto BESPLATNO
www.sfimg.com/PowerTools/HitTracking

a mozemo dodati i neki besplatan, na svoju stranicu, a koji ?
pa fino sve sto ne znate, posto na forumu nije dozvoljeno stavljati linkove,
ukucate u google free hit tracking for my blog recimo
kako se pravi blog isto tako mozete ukucati u google i naci cete mnogo mnogo načina.
I SVE TO NIJE TESKO

na prvi pogled učini se komplikovano, ali videcete, kad prodjete kroz to i kad uspete,
kako je lako i kakav je vas osecaj kad kazete sebi pa ovo je lako, USPEO/LA SAM.

tada i vase samopouzdanje raste i vi krenete da istrazujete dalje.

Nikada ne dozvolite nikom da vam vase samopuzdanje zgazi, time sto se prikazuje, kao superioran.
JER NIKO NIJE BOLJI NI PAMETNIJI OD VAS.
to vam sada pise obična, sasvim obična zena sa sve varjačom, koja nije bas nepismena,
ali za ovu materiju ja jesam nekad bila.

Pa i sada kada ne ispratim neke stvari na vreme, ja pitam, pitati nije sramota i neka vam to nikada ne
predstavlja problem.

Eto raspisala sam se, a sve vezano za to da vas podsetim da sve sto vam treba imate na ovim stranicama,
da vam nisu potrebni nikakvi drugi alati, nikakvi webinari koje treba da platite,
sem vaseg vremena, sem vase čvrste volje, vaseg samopuzdanja i vaseg strpljenja.

Iskustveno znam da su mnogi ljudi odustali, bas onda kada su bili na pragu da ostvare ono zasto su se trudili.
Oni su izasli iz posla, a neko iz dubine je napravio ogroman tim, iskustveno znam da je bilo dosta neaktivnih
koji su se od aktivirali ponovo, jer nisu znali da u svojim dubinama imaju velike zarade,
a oni koji su rekli ma nema veze, moj nalog je tu, pa kad mi tim zaradi, aktiviracu se, (a toga je bilo)
e njima se desilo da su pogubili sve, zbog neaktivnosti.

Da i ovo da ne zaboravim, kada se dodje do nekog stepena znanja ovde, kako, šta, gore pomenuh,
vi sami krenete da istrazujete, sta bi to jos moglo, dakle vi sami idete putem edukacije i pracenja svega sto je
vezano za nas posao.
Vi cete otkrivati novine, a necete znati da se svaki dan vase znanje uobličava u jednu celinu.
Taj osecaj samoukosti je najlepsi i neprocenjiv.

Sto se tiče članova, oni ne mogu na početku biti samostalni, jer ni dete se ne uči da hoda,
tako sto cete ga pustiti niz stepenice.
(o da naravno da moze, ako je član usao sa znanjem, njemu ne treba obuka, ali mu je potreban sponzor,
ako nista drugo, a ono da mu kaze dobar dan.
(ukoliko je član bez sponzora, uvek je tu upline, tim, forum, grupa)

Bilo bi mnogo lepo kada bi nam u tim dolazili članovi koji su internet experti, ali verujte
da takvi ljudi sigurno nisu na ovim stranama u poziciji kao mi.
Takvi ljudi su obično vlasnici ovakvih strana.
Nasi članovi su ljudi kojima je potrebna dodatna zarada ili ljudi koji nemaju posao, a imaju vremena,
eto tako poput mene, jer meni je ovo jedini posao, ja sam svom gazdi rekla zbogom, a nisam jedina.

Vise i ne znam sta sam ispisala , ali sustina je razumljiva.

36 posts
1858 views

Da li se tako moze graditi TIM ??!!! in Serbia

1 day ago

aha i jos da dodam sve to sto ste vi platili mi svi imamo ovde u nasim kancelarijama BESPLATNO.
HVALA SFI mi necemo da placamo da nam neko razvodnjava mozak sa onim misli dobro, pa ce dobro i biti.
mi znamo da nista ne pada s neba i da moramo da radimo, ako zelimo napredak.
sve nam je na tacni, samo treba primeniti.

36 posts
1858 views

1 day ago

Pozdrav kolega, upamticu ovaj Vas post, a pogotovo ovo SVE JE LAKO KADA ZNAS KAKO
jer vi ste rekla bih naučili KAKO tako sto ste platili da vas neko tome nauči.
Ocekujem da cete uz takvo znanje koje ste platiti u učenje od godinu dana biti prvi DTL na ovim prostorima.
Ovaj post sam sam sačuvala, da vam nekad kazem koliko niste u pravu.
Vi ste imali autoritet kod svojih članova, na kraju i sama sam Vas upoznala, sve OK privatno, nekad rekoh.
ali vi ste gospodine TIM izgubili zato sto ste počeli da sedite na dve stolice i sto ste pozivali svoje ljude da placaju
te vase skole.
Svako Vam dobro zelim i nadam se da cete opravdati svoje slovo ovde
a takodje i ovaj uvijeni poziv da je VAMA LAKO, jer vi znate, vi cete biti milioner

25 posts
983 views

1 day ago

HOW TO POST a SFIMG AFFILIATE LINK ON FACEBOOK:
Do you want to know how I get paid 5 times a week with 1 program ?
This is a test of a technique taught by the one and only Michael Cheney.
www.joinmysfiteam ( remove space ) com/xxxxxx2

Could you explain a little better?
Thank you

5 times a week? I really wanna now that too if its possible and where is writing this?
Plus links as it mention in this post never go true
Facebook so it confusing for new members.

This is my post. I have an ECA that pays me on Thursday every week (almost) and then I get my regular commissions once a month. You can post any SFIMG link on Facebook if you have the SFIMG link then (remove space) then ,com/xxxxxxxx .

I do not think it's allowed to send other jobs through mail from our company.
Free books has always been a lure to receive our mails.

9 posts
396 views

My question is the Payoneer card continue for 2019? in Miscellaneous #Leadership #Team Building #TripleClicks

2 days ago

Hi
Payoneer will send mail. We have the same notice on the Payoneer account.
It is necessary that if you receive such a mail, click on that link and reissue card.
Anyone who expires at the beginning of next year, they already have such a notice.
Check your mail

25 posts
983 views

2 days ago

Hi Faizal
www.sfimg.com/Training/AskSCQuestion?id=10001776

www.sfimg.com/Resources/MarketingCenter

1. Make a blog. (put how to make blog on google)
2. Open a facebook profile
3. Send request to join the group as much as possible for the job, work from home, buy, sell, trade, etc.
And go easy, don't rush, so facebook don t block you, send five requests then make a break 5min, then again send five requests, then again break.
4. Then write a text for your ad and in that text put a link from your blog or site.
5. Download photo
6. And then start to promote, go to some group for work, upload photo, put text for your ad and post it all in the group.
you can promote on fb, twitter, Instagram, google+.. etc.

I hope that help

25 posts
983 views

2 days ago

Mirjana:
I am not really sure about this particular link as Michael S. from the United States posted it originally in a prior thread, but I did a google search on this guy and evidently Michael Cheney is an affiliate marketing guru and has his own blog, etc. I have posted the link to his blog where you can read further about him and possibly find the answer to your question.

michaelcheney.com/blog/

and he has a YouTube channel which is at:

www.youtube.com/watch?v=PypYbyYNMmY

Hope this helps.

I think the gentleman used his title on the blog as a trick for other job.

The link you are advising is blocking.
Automate your FaceBook marketing is not good and blocking.
Autopost is prohibited.
I always check before I advise.

25 posts
983 views

2 days ago

HOW TO POST a SFIMG AFFILIATE LINK ON FACEBOOK:
Do you want to know how I get paid 5 times a week with 1 program ?
This is a test of a technique taught by the one and only Michael Cheney.
www.joinmysfiteam ( remove space ) com/xxxxxx2

Could you explain a little better?
Thank you

10 posts
378 views

No one will stop me from getting better in Inspiration/Testimonials

3 days ago

I'm not usually. (maybe I sometimes express my attitude, but I do not underestimate anyone, I do not laugh at anyone)
I'm sorry if I disturbed you.
I can not stand that my work assessed by someone who is only here for a reason to underestimate my every word there.
The impression is such for a long time.
My reaction is such, unfortunately. Sometimes I can not hold back.
Now I'm targeted, tomorrow will be my member. I do not want that.

10 posts
378 views

No one will stop me from getting better in Inspiration/Testimonials

3 days ago

Hey, I'm not bragging, But do not forget one fact
I was 13 times in the last time Diamond Team Leader, one of only four on all world
I showed by my work that I KNOW.
Almost every one of my post for some people is not good. I'm mostly criticized and misinterpreted.
When I have to say that I cried when I challenged the fact that I made to my house logo of our company.
Yet I am proud of it. That I am a fanatic of SFI !
I feel punished for my success and all the good that I do.
No one will stop me from getting better, My team is following me, Can you see it?
Smart people are people who do not write and who work in silence.
p.s.
everything related to report my post

10 posts
239 views

Posting someone else's words as your own is plagiarism in Miscellaneous

3 days ago

(Thread was removed due to forum protocol violations, toxicity, or obsolescence)

10 posts
239 views

Posting someone else's words as your own is plagiarism in Miscellaneous

3 days ago

(Thread was removed due to forum protocol violations, toxicity, or obsolescence)

7 posts
181 views

Pozdrav in Serbia

3 days ago

Pozdrav Danijela
Hvala na pitanju, ja sam dobro, a tebi zelim da si jos bolje.
Divna rečenica na tvom postu, gde jasno pokazujes kakvog si raspolozenja, kakva si osoba.
Zelim ti mnogo srece i ne menjaj svoje raspolozenje nikada
SAMO NAPRED

36 posts
1858 views

4 days ago

Pozdrav Ceci
Da co op nije dobar, niko ga ne bi radio.
Svi veliki lideri koje mozes da vidis rade isključivo co op i rade ga SA RADNICIMA, dakle sa onim ko ŽELI da napreduje.
Nisam jos videla ikog da je napravio veliki tim bez co op-a.
(jesam ja, te 2013-te godine, ali to je bilo slično, jer svi su članovi isli meni, ja radila sa njima,
pa spustala, po svojoj proceni, opet to je eto da kazem bilo neko drugo vreme)
Cak i ovaj nas član koji kaze da to nije dobro gore, je dosao bas iz co-opa.
DTL smo mogli imati, da sam htela bila bih, ali sam napravila preokret u svom timu,
jer mi je vaznija sigurnost tima od značke.
Dakle istina je da sam mogla biti DTL i nije istina da 5 godina nema DTL, jer sam lično bila celih 13 puta
zahvaljujuci mojim članovima.
Sve ovo moradoh da napisem Tebi, a sve ovo Ti vec znas, a napisala sam da ovaj post ne bi ostao na tome
da nije potrebno raditi co op i da nije potrebno spustiti člana radnom članu,
jer takav rad moze dovesti svakog da radi deset godina sa jako malim učinkom, a to znači da ce otici.
Član ce ostati samo onda kada vidi da se RADI kada vidi UČINAK SVOG RADA i UČINAK TIMSKOG RADA.
Lako je pisati da treba ovo ili ono, iskustva su različita, a ja najbolje vidim rezultate i ovih i onih.
DELO i učinak su pokazali svačiji napredak.
Eto i laku noc

44 posts
1592 views

Negative comments about SFI in Miscellaneous

5 days ago

Negative comments are written by the competition.
I read them a hundred. But I did not just read it.
I'm all reporting the owners company.
A lot of them have been removed.

85 posts
4066 views

Sometimes is so boring :/ in Miscellaneous

5 days ago

Thank you Tanja for writing what I mean.
My language barrier is not broken now.

85 posts
4066 views

Sometimes is so boring :/ in Miscellaneous

6 days ago

My day is short.
I would like to do so much more.
I'm most happy when I make my new site, then I try how it works.
I've been here for a long time, but the sound of gmail with a message:
New PSA Notification makes an invaluable feeling.
I look forward to as a child and I forget all private concerns.
I do not remember when I last said the word bored.
I enjoy here, If I had died before, I would never know for my abilities.

45 posts
2043 views

My banners do not work in Miscellaneous

7 days ago

Do you mean a banner from our Marketing Center? If yes, simply copy and paste the HTML code provided. Note that you are not allowed to download the banner image itself and use it independently; you must simply use the HTML code we provide.

Thank you Mr. Gery
I m do it, but not work.

45 posts
2043 views

My banners do not work in Miscellaneous

7 days ago

Hi all
I'm trying to put a banner on the site for two days.
I did not make it.
I have experience. I made a lot of them so far. I tried all the possibilities. https, http
Is it just me?
I ask your answer.
Thank you for your time.

37 posts
2538 views

Confused! in Miscellaneous #Leadership

7 days ago

Corporate does NOT decide. The FG voting panel does. As always, provide quality assistance here and you can earn the FG status. Post wrong information, attack your fellow affiliates, or just make posts unbecoming of a FG, and you will be voted down by the panel and lose your FG status. It's very simple and straightforward.

Hi Mr. Gery
If I may be honest
That means I will never get a badge.
This is my personal example. My answer FG skipping. I see the next answer like.
If we have our own opinion, we should not be punished. Also, if we make a mistake. we work and we can make a mistake.
I saw big leaders from my team lose badges, They gave good advice on a forum from our region for all members.

There's no perfect system, but our current system works well in my opinion. The Forum Guru voting panel is made up of a few dozen hand-selected persons, all people I trust to not be biased, and who understand what we're looking for in a Forum Guru. If enough of them vote up your posts, you WILL earn the Forum Guru badge. But no one should try to earn the Forum Guru badge per se. Just selflessly assist your fellow affiliates here without regard to any external reward or recognition...and you'll likely earn the badge in time. But if your objective is ONLY to earn the badge, you probably will fail because your intentions will come through in your words.

You can of course voice your opinion provided you do so within the policy of the forum, but don't be surprised if panel voters vote criticism down, especially if they feel it is unwarranted or over the top. Being professional, courteous, respectful is very important.

Thanks for your time
I do not really need badge. I'm too old for the competition in the badges. That's enough by me.
but look at this wonderful post. Only my upline FG Mr. Scott Laing give me like.
www.sfimg.com/forum/thread?id=106315&pg=1
It's a bit frustrating, This post reads our entire team.
This post tells us how good our company is, and not I.