Welcome to the Forum

Join in-depth discussions of SFI news, products, programs, and more with your fellow SFI affiliates. Brainstorm and share tips and ideas. Start new threads. Get your questions answered 24/7, become a Forum Guru, and more!

27x SUPPORT
Marija B.

Serbia

E365 Runner Up
Gold Fast-Track

6 posts
138 views

Pitanje za starije clanove in Serbia #VersaPoints

1 day ago

Poštovani Vladice,
Kao što je kolega Aleksandar napisao, da biste dobili "mečing" poene od rada vaših članova potrebno je:
1. Da Vi budete najmanje BTL;
2. Da Vaši članovi budu EA, tj. da imaju minimalno 1500 VP u toku meseca.

Kao BTL dobijate mečing poene do 6 generacija u dubinu, kao STL 8 generacija u dubinu ... i tako dalje.
Ako Vaši članovi ne postigne EA status, Vi nećete dobiti mečing poene čak i ako lično postignete BTL status.
Moj savet je da svako, ko ima 1-2 saradnika koji potvrdjuju EA status, da ide na BTL status.

328 posts
3469 views

Congratulations E365 Champion natasa cajic! in Recognition

2 days ago

Congratulations Natasa,
So proud to have you in my team!
Go, go girl!

6 posts
122 views

Zahvalnica svima kojima su mi pomogli?AVANZOVALA SAM hahaha in Serbia

3 days ago

Čestitam Snezana, baš mi je drago! Samo napred!

11 posts
434 views

Understanding the Prizes from Pick-The-Price in Eager Zebra #Eager Zebra #TCredits

3 days ago

Hello Besa,
I am not playing PTP very often, but I think that depends how many points you got and I suppose how big ZackPot was.
If you believe there was some mistake, it would be the best to write a ticket to the support.
It is like playing a lotery, sometimes the fond is big, sometimes it is smaller. So it depends on our luck how much we are going to win.
Wishing you better luck next time.

16 posts
755 views

Nakon 2 meseca rada, doneo sam odluku da se javno obratim svima in Serbia

3 days ago

Bravo Milane i svaka čast za ovako razmisljanje i stav!
Samo napred, sa ovakvim planom stići ćeš ti do svog cilja i ranije.
Svako dobro i puno uspeha!

13 posts
500 views

Doggone, auctions are getting expensive. in Pricebenders #E365 #Leadership #Pricebenders

3 days ago

Hello Steven,

Thank you for the post. I am now being your regular reader. Though you have been short period of time in SFI, I have a feeling there is much to be learnt from you.

We certanly are the different peronalities, so what works for you, maybe won't be working for me. This is my first online business I have ever tried and I am taking small steps forward (trying not to go backwards) while learning everyday something new.

I am looking forward for your new posts .
Have a great day!

5 posts
74 views

Eager zebra igrice in Serbia #Eager Zebra #Rewardical #TCredits

4 days ago

Evo mene opet, koleginica kaže da joj je pomoglo čišćenje istorije:
www.sfimg.com/forum/thread?post_id=1396530#post-1396530

5 posts
74 views

Eager zebra igrice in Serbia #Eager Zebra #Rewardical #TCredits

4 days ago

Pozdrav Daniella,
Vidim da je jos jedna koleginica napisala da joj se to dešava. Meni lično nije. Izgleda da je ipak neki bug na sajtu. Predložila bih da prijavite na engleskom delu sajta gde su prijave smetnji na sajtu.

14 posts
340 views

Treba mi savet in Serbia #Team Building

4 days ago

Pozdrav Snezana,
Vidim da nemate bedz za lajkove (Likes). Potrebno Vam je da dobijete 200 lajkova za osnovni bedz. Da ste u ovom postu imali vise od 25 reči mogli smo Vam lajkovati i bili biste blize bedzu. Računaju se lajkovi koje dobijete na Forumu i Stream kartici.
Pogledajte bedzeve koje nemate, kliknite na svaki i videćete da li biste mogli neki drugi lakse mogli da osvojite.
Nadam se da sam bar malo pomogla.

5 posts
119 views

Nestale karte in Southern Europe

4 days ago

Pozdrav Natasa,
Iskreno, nikad mi se to nije desilo. Rekla bih da je to nešto ili do vašeg interneta ili fali neki update. Proverite da li su Vam Adobe Flash Player i Java najnovije verzije. Obrisite kolačiće i istoriju.
A pre svega probajte da se izlogujete pa ponovo ulogujete na nalog.
Puno sreće!

29 posts
1505 views

Uspješne metode izgradnje tima in Southern Europe #Leadership #Sponsor #Team Building

4 days ago

Poštovani Gorane,
Zaista je zadovoljstvo čitati Vaše postove. Takodje je lepo videti da još ima ljudi koji nesebično pomažu celom svom timu.
Davno sam čula jednu pričicu koja ide ovako nekako ... bogataš ide ulicom i naidje na siromaha i pomisli - Bože što i njemu nisi nešto dao, vidi kako se samo muči. A Bog mu odgovori - pa dao sam mu tebe.
Pomažući svojim saradnicima, Vi pomažete ujedno i sebi gradeći svoj tim brže i stabilnije na čvrstim osnovama.
Želim Vam uspeh kakav sami sebi želite. Svako dobro!

26 posts
484 views

Za svačiji uspješan početak in Southern Europe #Getting Started #Sponsor #Team Building

4 days ago

Poštovani Gorane,
Ovo je zaista kvalitetan post koji mnogima može pomoći u daljem radu.
Hvala Vam na utrošenom vremenu i podeljenom iskustvu i znanju.

8 posts
375 views

When is a PSA officially a PSA ? in Suggestion Box #Leadership #PSA

4 days ago

Hello Antony,
Any person who join SFI through your link is your PSA. It doesn't matter if they are active or not.
As a sponsor you need to send important information to help them build their business. By building their business, they are building your business as well.
My actions go like this, I send them welcome email when they join. In two, three days later I send them a new email to remind them about their registration.
After that, I send the team emails once a week.
I don't have a problem with huge lists of inactive affiliates, maybe they will see one of my emails and decide to give it a try.
Don't forget, many people join from curiosity. You may not believe it, but some people do not realize they even joined (I had few such responds). But you never know what is happening or will happen in their lives and maybe they could be your best PSA eventually.
Wishing you all the best!

6 posts
260 views

The Class Cash warning in Southern Europe #Getting Started

5 days ago

Hvala Tanja na izdvojenom vremenu i trudu.
Zaista važna informacija za sve koji slabije znaju engleski ili ne prate redovno forum.
Sve najbolje od srca.

16 posts
765 views

Think before you post in Getting Started #Getting Started #Team Building

6 days ago

Hi Dave,

Great post. If I only could remember how many times I have deleted my coment before posting it.
Sometimes you get "in between" and what ever you write, you may hurt someone especially if the topics is hot.
It is better not to say anything if we don't have something cleaver to say.

What I have noticed in my regular job, people forgot they are talking to other human being when writting an e-mail or social network posts. There is a blank, white screen in front of them, no face, no voice ... it is so easy to hurt someone.
I don't believe anyone really wants to hurt other people, but it just happens.

So, your suggestion is really good and we always should remember that we are talking to other person and we should consider how we would feel if we get such coment, before we post it.
Have a great day people, stay positive and happy.

11 posts
559 views

How do I post my ads and were can I find them please? in Marketing #Marketing

6 days ago

Hello Gospel,
Welcome ti SFI.
Check also our training center, you will see the featured article, 50 free or cheap places to post your ad.
www.sfimg.com/Training/ExpertReports
Wishing you all success.

8 posts
743 views

Imagine you Win this price ... in Miscellaneous #Getting Started #Marketing #Team Building

6 days ago

Hello Christo,
Thank you for reminding. You are right, the time is the most precious as we can't save it, buy it ... when it is gone, it is gone.
And we never know how much is left.
So we need to live our lifes as there is no tomorrow.
Live, love, laugh!
Have a great day!

12 posts
355 views

Moguće da je ovo neslavan rekord u SFI in Southern Europe

6 days ago

Djole, sve je to sreća. Posle nekoliko meseci, prosli mesec sam 3 dana za redom bila izvučena u Daily Grand izvlačenju, ali zato u BizQuiz nisam ni jednom od kada postoji kviz.
I onda se ja utešim, ko nema sreće u igrama ima u ljubavi i idemo dalje.

14 posts
1309 views

A Jar Full of Rocks - Our Priorities in Miscellaneous #Leadership #Team Building

7 days ago

If you don't come back eventually, I will come for you!
And have that room ready!
We'll miss you.

13 posts
706 views

Zackjack game becomes more easier ! in Eager Zebra #Contests #Eager Zebra

8 days ago

Thank you Phanibhusan for sharing this valuable experience.

27 posts
1558 views

Trazim zamenu sponzora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in Serbia

8 days ago

Poštovana Budimirka,
Ako Vam je novac skinut 10-tog, sigurno Vam je procesuiran Auto delivery. Pretpostavljam da ste prilikom prve kupovine označili da kupovina ide automatski da bi bila niža cena paketa. Samo ste trebali da otkažete AD posle prvog a pre 10-tog.
Možete da kontaktirate podršku i da ih zamolite da Vam storniraju kupovinu ukoliko niste u medjuvremenu trošili kupljene TC kredite.
Probajte da pošaljete tiket, mozda nije kasno da se reši problem.
Puno pozdrava.

27 posts
1558 views

Trazim zamenu sponzora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in Serbia

8 days ago

Pozdrav koleginice,
Vidim da ste dobili dosta saveta kako možete da promenite sponzora.
Ja ću Vam napisati samo jedan mali osvrt oko komunikacije iz mog ličnog iskustva.
U kompaniji sam skoro punih 5 godina, za svo ovo vreme možda sam se čula telefonom sa svojim saradnicima ukupno 10 puta. Sa svojim upline-ima svega 2 puta. Za svo ovo vreme.
Koji mogu biti razlozi što ljudi izbegavaju komunikaciju telefonom:
- redovan posao i nemogućnost obavljanja "privatnih" poziva u radno vreme
- lični problemi (zdravstveni, organizacioni, emotivni ...)
- nedostatak slobodnog vremena
- pisana reč služi i kao podsetnik i uputstvo i drugim saradnicima (ako se piše u grupi ili grupnom četu)

Evo još jedan primer. Jedna saradnica u mom timu je radila ovaj posao krijući od muža i svekrve. Zamislite sad situaciju da je neko zove telefonom i traži dodatne informacije?!

Što se tiče Teamviewer-a, to je sasvim normalna stvar ili da nekome pokažete odredjene korake deleći ekran ili da nekome, ko se baš ne snalazi, uradite vi, kako bi lakše naučio.

Samo polako, novi ste u poslu ... možda i malo zbunjeni i uplašeni. Pre nego što krenemo nekome da sudimo, pokušajmo da udjemo u njihove cipele na trenutak. Pokušajte da pronadjete zajednički jezik sa svojom sponzorkom, po ovom što ste napisali izgleda da hoće da Vam pomogne ali razumite da svi imamo i nekakav život izvan SFI.
Zelim Vam puno uspeha u daljem radu.

15 posts
667 views

Iziritiran..iznerviran.. in Southern Europe

9 days ago

Pozdrav Amire,
Ne znam o čemu se radi i neću da se mešam - nije moja stvar. Vama samo savet, nemojte da se nervirate.
Dajte onoliko koliko možete a ako neko želi više, dostupni su mu materijali pa neka se edukuje dalje.
Znam da čoveka ume da zaboli ako nema mogućnost da se odbrani a zna da nije kriv. Ali koliko vidim Vaši saradnici Vas poznaju i podržavaju i to Vam je jedino važno. Uopšte nije važno šta mislim ja ili neko izvan Vašeg tima.
Uvek se desi neka situacija pa odreagujemo i kako možda ne bismo želeli. Sve je to život.

Ako ste u situaciji, objasnite saradnici zašto nije u redu to što je uradila. Na svom redovnom poslu znam da kažem - dok je problem u kući, nije problem - rešićemo ga. Kad izađe iz kuće, onda postaje problem.
Želim Vam puno uspeha i manje nerviranja.