50 TCredits for $9.99 SUPER Sale! Limited Time. Details HERE.

Welcome to the Forum

Join in-depth discussions of SFI news, products, programs, and more with your fellow SFI affiliates. Brainstorm and share tips and ideas. Start new threads. Get your questions answered 24/7, become a Forum Guru, and more!

20x SUPPORT
Sanja M.

Croatia

E365 Champion
Gold Fast-Track

17 posts
638 views

Commissions in Compensation #Compensation

2 hours ago

Came the payment, congratulations to all.

It should look in the mail, do not come to us mail at the same time.

Nice regards.

Sanja

45 posts
2567 views

KAKO POTVRDITI PRETHODNI STATUS? in Southern Europe

6 hours ago

Sanja, ruzna je rec razglabati, imajte na umu da ovo svi mogu da vide kao sto ste i napisali.

_______________________________-
Gledaj, ja ne znam drugacije nego direktno. Tebe kad vidim muka mi dodje u stomaku, a niti citam tvoje postove.
Preporucujem ti isto.

45 posts
2567 views

8 hours ago

Nove promene jasno govore jedno ..za BTL status potrebno je SO 125 TC, za STL status 1 SO status, 1 BTL clan i ako nemate zalihe MRP ova jos kupovine npr paketa 50 TC ili 100 TC ako putem triplcklisa ne postizu se zavidni rezultati ili niste u levelu 4 ili 5 sa znackama. Naravno tu je i tim sa svjih 100 poena po statusu, ali jedno je evidentno, sales poeni se sticu sada iskljucivo kupovinom i bice potrebno izdvojiti verovatno vise novca ali ako svi to rade bice veca i zarada, tako da trebamo biti svesni da je ulaganje neminovno ali uz dobar tim sve se da uskladiti i zaraditi, tj. postici zeljeni cilj.
Zelim Vam uspesnu potvrdu STL statusa.

Da se ne bi noviji clanovi bunili.
Lijep pozdrav.
Sanja

45 posts
2567 views

9 hours ago

Dobar dan!

Mislim da je i previse razglabanja ove teme,ovdje nije nitko dijete, ozbiljni i odrasli smo ljudi.

Ne treba dizati paniku i biti nezahvalan. I te kako svi na sve strane obavjestavamo sta je novo, kako sada treba, i ne vidim razlog nezadovoljstvu. Valjda se zna racunati matematicki sa toliko i toliko godina.

Ja osobno sam veoma zadovoljna sa mojim Upline, narocito sa moje dvije dame Upline, ne znam da li smijem imenovati, ali prepoznat ce se.
Dakle radimo punom parom i slijedimo SFI i naseg Gery u novom programu, tko se prilagodi brzo taj ce i uspjeti.

Ne treba uznemiravati ljude , kao sto pojedini ljudi rade, treba imati na umu da jos nista nije ni 100 % procesuirano sa novim promjenama, dakle uopce ne vidim smisla da se raspravlja sta i kako.

I treba imati na umu i kad se nesta pise na ovom Forumu da to cita doslovno po 20000 ljudi.

Pozdrav svima uz nadu da ce biti manje price, vise rada.

Sanja.

4 posts
223 views

Keep Calm & Build something great! in Southern Europe #Leadership #Rewardical #TripleClicks

2 days ago

Draga Dragana sve si u pravu.

Ja bih nadodala da sama cinjenica da se nesto uvijek desava u SFI treba da znaci da je kompanija IN, u toku svjetskih dogadjaja, burze, tezi ka modernoscu, treba da znaci da se kompanija uvijek trudi da poboljsa svoj sustav poslovanja , nadogradi samu sebe. To znaci da se ovdje radi i razvija USPJESNO.
Znam da su mnogi u neizvjesnosti i pomalo uplaseni, ali promjene su ovdje jedna sasvim normalna stvar, a na nama je da smo u toku, redovno citamo vijesti i PRILAGODIMO SE.

Mene ove nove promjene uopce ne tangiraju, ja imam puno povjerenje u SFI, procitam, umemoriram u glavu i automatski se prilagodim. Nema vise MRP? Pa neka nema, ima nesto drugo. Idemo dalje.

Treba samo jos malo biti strpljiv da se sve novo ubaci , ne treba biti nagal sa zakljuccima.

Bit ce to sve u najboljem redu , idemo da radimo!

Lijep pozdrav svima i ugodan novi radni tjedan zelim.

Sanja

29 posts
522 views

treci level i 40 znacki in Southern Europe

12 days ago

Cestitam moj predivni Down, bravo!

2 posts
41 views

Posle godinu dana in Team Building

14 days ago

(Thread was removed due to forum protocol violations, toxicity, or obsolescence)

1 post
244 views

Quiz Biz problem in Bug Reports

20 days ago

Many of us have today two different Quiz Biz questions.

Does anyone else have this same problem?

This morning it was a question, and now it's different question.

31 posts
1001 views

Hoću sve, hoću odmah in Southern Europe

about 1 month ago

Svaka cast na texu i sve je istina.
Lijep pozdrav i hvala

24 posts
920 views

Priča o uspjehu in Southern Europe

about 1 month ago

Divnooooooo, hvala ti!

44 posts
1877 views

Merry Christmas and Happy Holidays! in Miscellaneous

about 1 month ago

Merry Christmas and Happy Holidays!

142 posts
9388 views

Pitajte da odgovorimo in Southern Europe

2 months ago

Pozdrav Diana
Moze i ta vrednost se stalno menja.
u ovom momentu za 1 tc kredit je potrebno 147 rw
ili se ti rw mogu zameniti za 49 VP ili 3 csa itd.

Ja neznam kako je doslo do toga da netko moze pisati i odrediti vrednost Rtokene ali ono sto je zvanicno i sto je trenutacno ( bar od kad su uvedeni Rewardical Tokene) odnos je sledeci :
1 VP = 3 RTokene
1 TC = 77 RTokene
1 CSA = 50 RTokene...
i tako dalje.
Sve jednostavno mozete proveriti ako idete na vas Akaunt i kliknete na dugme za razmenu Tokene:

i dobicete ovako :

Pa sami izracunajte.

Dobar dan,
a sto ne bi smjeli sami izracunati?
Matematika i postoji za to.
?
Zar je potreban komentar za ovo Sanja, ako samo ponavljete moje reci onda ih stavite u navodnice da znaju clanovi da me citirate.
Ili procitajte post od pocetka, odnosno od prvog Treatha.

Naravno da trebam dati komentar na ovo, kao sto sam i dala.

142 posts
9388 views

2 months ago

Dobar dan.

Istina je da postoji razlika od Lidera i Lidera. Slazem se sa Vama. Nije isto biti Lider koji ima samo status i Lider koji ima Tim ispod sebe, a sa time i zaradu.

No ne umanjujte cinjenicu da Mirjana zaista ima 800 Lidera.

Nije istina da su tu rijetki uspjeli, mnogi su uspjeli.

Ovisi i sta Vama znaci rijec USPJEH.
MNOGIMA TA RIJEC ZNACI DA SAMO DOBIJAJU ZARADU OVDJE , A NISTA NE RADE, znaci da su dosli do tog zelejnog nivoa.

E, za mene je uspjeti kada JA RADIM I ZNAM DA CU DOBITI I IDUCI MJESEC SVOJE STO SAM URADILA.

To je velika razlika gospodjo u razmisljanju.

Lijep pozdrav.

142 posts
9388 views

2 months ago

Pozdrav Diana

Ja neznam kako je doslo do toga da netko moze pisati i odrediti vrednost Rtokene ali ono sto je zvanicno i sto je trenutacno ( bar od kad su uvedeni Rewardical Tokene) odnos je sledeci :
1 VP = 3 RTokene
1 TC = 77 RTokene
1 CSA = 50 RTokene...
i tako dalje.
Sve jednostavno mozete proveriti ako idete na vas Akaunt i kliknete na dugme za razmenu Tokene:

i dobicete ovako :

Pa sami izracunajte.

Nemam dovoljno tokena za kredite, pa mi opcija za izračun ne reagira. Zato sam i pitala ovdje.

Diana dovoljno je da imas 3 Rtokena pa da ti pokaze mogucnosti ( napisace ti da nemas za ostalo osim za 1 VP). Sto znaci da treba istrazivati i uciti. Svakako i da vas Sponzor uputi u detalje jer tako Radi Duplikacija. Zato pstoje i FB grupe, ucionice i sve sto je potrebno za vas koji ste tek poceli da gradite svoj Posrednicki Biznis uz pomoc SFI Posrednickog Programa. Na vama je da pratite te gurpe, ucionice i sl. da bi se bili u toku i naucili svakako.
Vas upline siguran sam da ima sve to poslozeno i prevedeneo, na vama je da samo procitate i naucite.
Nisam član ni jedne grupe niti učionice, a nedavno sam dobila i novog sponzora. Ne znam ima li on podatke o tokenima ili ne, jer je sve to relativno novo. Većinu stvari učim sama. Mislila sam da je ovdje dozvoljeno postaviti pitanje na koje ne znaš odgovor, ali izgleda da sam se prevarila. bar sudeći prema vašem načinu odgovaranja.
Ali nema veze. Već sam dobila odgovor od Mirjane i puno joj hvala na tome.

Dobar dan draga Dijana :)

Ti znas da si uvijek dobro dosla nazad u sve nase grupe i chateve, ali to je Tvoj izbor da li ces biti dio toga ili ne, kao i uvijek.
Dobro dosla uvijek nazad.
Tvoj sponzor je jedan od jacih Lidera u SFI, i nadam se da cete uspjesno suradjivati, sretna sam radi Tebe , jer znam da imas svu potrebnu pomoc . Iskoristi si to Dijana.

Lijep pozdrav

142 posts
9388 views

2 months ago

Dobar dan.

Bitcoin je virtualna valuta i trenutno je vrlo popularna, raste doslovno iz minutu u minutu.

Tvoje je da pitas, citas, proucis, znam da sada nista ne razumijes,ali s vremenom hoces.

Mi u SFI imamo na izbor pretvarati sve u svasta, sto je odlicno, i svatko odlucuje sam za svoj nalog sto ce da radi i u sta ce da pretvara.

Naravno da postoji i skepticnost u vezi Bitcoina, jer to je veliki rizik i mnogo je nesigurna investicija, ali tko ne riskira ne profitira.

Ako cete se igrati i pokusavati nesto zaraditi , onda cete uloziti par dolara u bitcoin .

Ako cete ozbiljno htjeti zaraditi sa bitcoinima, onda cete uloziti par stotina, na par tisuca i vise dolara i moliti se Bogu da se bitcoin ne srusi.

Nadam se da smo se sada bolje razumjeli :)

Lijep pozdrav

142 posts
9388 views

2 months ago

Pozdrav Diana

1 VP = 3 RTokene
1 TC = 77 RTokene
1 CSA = 50 RTokene...
i tako dalje.

i dobicete ovako :

Pa sami izracunajte.

Dobar dan,
a sto ne bi smjeli sami izracunati?
Matematika i postoji za to.

142 posts
9388 views

2 months ago

Moj Ti je savjet da GRADIS TIM, prodaje su sporedna stvar.
Ali vec kad pitasa da odgovorim i za prodaje.

Stavi pravu stvar na pravo mjesto u pravo vrijeme.

Znaci ako ide recimo Bozic, 2 mjeseca prije treba poceti prodavati sve te drnde mrnde kako ih ja zovem, ukrase itd. Obavezno naglasi Free Shipping, to ljudi vole i big sale.
Prave grupe treba da budu, znaci bas grupe gdje se takve stvari prodaju, istrazi, njuskaj.
Lonci, parfemi, kasike, kuhace, te kucne potrepstine, za bebe stvari, za kucne ljubimce, to najvise ide.

Lijep pozdrav i puno uspjeha zelim.

142 posts
9388 views

2 months ago

Draga Zlatija,
Ja sigurno ne spadam u onu (mnogobrojnu) grupu koja će reći da si za sve ti kriva. Zato i pišem ovaj post.
Kao prvo, prestani da bacaš novac na alate na koje si do sada to činila. Zatim, s obzirom da si već dugo ovde i pretpostavljam da si dobro savladala SFI počni sa promocijom u svojoj najbližoj okolini (u gradu u kome živiš), rodbina, prijatelji, komšije, poznanici, kolege, školski drugovi... Iskoristi Localvantia i Rewardical programe da ih uveriš da je baš to odlična prilika za njih da "zarade kupujući" npr., a prethodno porazgovaraj sa trgovcima koje poznaješ ili gde kupuješ da se uključe u program.
Zatim pokušaj da daš oglas u lokalnim medijima ili regionalnim i na taj način privučeš nekoga. Oglasi mogu biti raznih vrsta (koji bi uključivali kupce, prodavce, saradnike...) kako bi obuhvatila i ECA program.
Na kraju bi mogla da dođu u obzir plaćena oglašavanja tipa Google, Facebook, Adfly...
Ne zaboravi da se većina "SFI kuća" ruši jer nema temelj koga čine PRM-ovi i sada Localvantia trgovci i RT PRM-ovi. Samo mali broj njih je uspeo jer je imao tu sreću da ima PSA koji su ujedno i PRM-ovi ali oni ne treba da ti budu pravilo već izuzetak. Kako je Gery jednom rekao "Sale - That's what's SFI's about".

P.S. Za određivanje liste potencijalnih članova možda ti pomogne vaj link:
https://www.sfimg.com/Support/Solution?catid=26444&id=199321

Odlican savjet, svaka Ti je rijec na mjestu.
Lijep pozdrav.

7 posts
457 views

Again double winner in Recognition #E365 #TripleClicks

2 months ago

Congrats!

I'm proude of you.

I se you start like SFI, this is good.
I'm happy.

Your proude Sponsor Sanja

20 posts
1805 views

Malo na temu Bitcoin in Southern Europe

3 months ago

Dobar dan Branislav.

Ja ne znam sta se sa Tobom desava u zadnje vrijeme, kao da volis sam sebe da udaras i boli te i boli, ali Ti opet udaras bez obzira sto Te boli. Nije te briga ni sto to citaju svi Tvoji drugari, i dal neki post koji si napisao uopce ima tocne navode i da li ce nekome stetiti i da ces neciji trud upropastiti.

Nekad sam mislila da si fin gospodin sa velikom inteligencijom, ali citajuci Te u zadnje vrijeme bas sam se razocarala u Tvoje slovo.

Ja cu Ti reci u vezi Bitcoina. Moze pasti i Euro, i Dollar, malo malo o tome se pise.

Reci cu Ti i zasto se tako pise, zasto izbace ponekada novinske "patke" kao i za ovaj koji si naveo.
Na takav nacin vrsi se svjetski balans u novcu.

Vrlo jednostavno.

Do sada po Tvome nije nikad bilo pranja novca, ja ne bih bas to tako rekla :)

Iduci puta dobro nesto prouci i bavi se necim, probaj to raditi, ali ne jedan dan, dva, vec par godina, pa onda reci... e to ne valja.

Nije Gery , nas predsjednik uveo Bitcoin bez razloga ovdje, to je jedan vrlo pametan covjek koji zna sto radi.

Da Ti pravo kazem izmedju izbora KOME DA OVDJE VJERUJEM, Tebi ili Gery, JA SAM ZA POVJERENJE U SFI I GERY.

Nemoj vise pisati gluposti Brane, molim te.

Lijep pozdrav i ugodan dan zelim.

Sanja.

20 posts
1039 views

Happy 4 years SFI Anniversary Sanja in Recognition #Team Building

3 months ago

Today I have 4 full years since I was registered in SFI.

I'm still here, still doing the same and will never give up the SFI.
Each new anniversary of the proof is that I not made a mistake when I came here.

4 wonderful years with wonderful people, I learned a lot during this time, I can safely say that I became a professional in some segments of the Internet work.

I am proud of myself.

Thank SFI,thank you Forum, and mostly thanks to my Team, because without them there would be no me.

Thank you!

Sanja Matanovic, GTL

23 posts
1147 views

Kako motivisati sebe? in Southern Europe

3 months ago

Kako si ovo dobro napisala, odusevljena sam.

Svatko bi trebao poci sa rasporedom svojih ciljeva od ovog Tvog texta prvo.

Bravo i hvala Ti mnogo!