Welcome to the Forum

Join in-depth discussions of SFI news, products, programs, and more with your fellow SFI affiliates. Brainstorm and share tips and ideas. Start new threads. Get your questions answered 24/7, become a Forum Guru, and more!

53x SUPPORT
Jelena Z.

Serbia

E365 Country Champion
Silver Fast-Track

11 posts
187 views

Mora li se TC potrošiti svaki dan u EZ? in Southern Europe #Eager Zebra

1 day ago

Zdravo, Ivana,
Lepo vam je Dusica objasnila u vezi sa vasim pitanjem. Ja bih samo dodala da ako svaki dan ne trosite po jedan TCredit za EZ i aukcije, izgubicete znacke, i tada se krece sve ispocetka.
Mnogo uspeha u igricama i poslu.

8 posts
302 views

Da li je lako biti sebi sef in Southern Europe

5 days ago

Verujem da je vecina zapocela ovaj posao sa nadom i zeljom da uspe, napreduje i dodatno zaradjuje, sa ocekivanjem da ima neko ko odredjuje kad, koliko i sta ce se raditi. Jedna od takvih sam bila i ja.
To je ok, to su objektivna ocekivanja do trenutka dok se ne shvati sustina posla.
Kad budemo vremenom svesni da smo mi svoj sef i da je sve do nas, tad nastupa „igranka“. Sta i kako sa sobom ?

Ako radimo, ili smo radili neki posao u nekoj ustanovi, firmi,, ili slicno, imamo obavezu da uradimo sto je neko isplanirao, retko kad mi. I to svaki dan odredjen broj sati se radi. Ocekujemo li da nas neko posebno motivise da radimo to sto je nasa obaveza, da li cekamo dobro raspolozenje kako bismo uradili sto treba. Nekad dodju zute minute, ali nas niko ne pita, mozemo li. Moramo, i kraj price. To nam je prihvatljivo.

A kako prihvatamo da sami sebi planiramo svakodnevne aktivnosti u ovom poslu? I da ih realizujemo?
Da li se prema ovom poslu odnosimo odgovorno kao prema svom osnovnom poslu koji radimo, ili imamo mnostvo izgovora za neuradjeno? A ocekujemo zaradu.

Svaki dan treba sebi postavljati plan i cilj i to odraditi, znaci, raditi to sto treba, bez izgovora, kao i u osnovnom poslu gde imamo sefa . Razlika je u tome sto ovde postujemo plan koji smo sami sebi zacrtali.
Zasto bismo postovali vise drugog, nego sebe?

Uspeh u ovom poslu nije sprint, nego maraton. Ko je spreman da trci maraton, da se pridrzava gore napisanog, stici ce do cilja, i imace mogucnost da postavlja sebi nove i vise ciljeve.

Uspeha krece od nas. Neuspeh je, takodje, proizvod naseg odnosa prema poslu. Na nama je izbor, u nama je motiv. Mi smo glavni i odlucujuci faktor.

33 posts
4255 views

Plastic bottle in Miscellaneous

6 days ago

Hi, Mirjana
I agree with you that the fees are high, but this is mostly dependent on the customs regulations of each country.
As far as I could track Astro auctions, physical products are not delivered to Serbia. It is likely that the tariff would be much higher than the price of the product. Maybe something changes.
Greeting

4 posts
263 views

Badge Quest points for the Poker and Zackjack Challenges in Suggestion Box

7 days ago

Hi, AI M,
No points are scored in the Daily and Weekly Challenges.
It would be good to get it.
Greeting

10 posts
160 views

Pehar in Southern Europe

8 days ago

Cestitam, Milice, postignut prvi pehar!
Svaki uspeh u ovom poslu cini nas srecnim jer zavisi samo od naseg rada.
Samo napred!

2 posts
112 views

Akcioni bonus in Southern Europe

10 days ago

Imam neke nedoumice vezane za Akcioni bonus (ne znam koji je u pitanju) Do promena sam ga redovno dobijala, kao i mnogi, verujem. Međutim, od promene CP, u julu nije obuhvaćen sa obračunom zarade. Pisala sam supportu i odgovorili su da mi je istekao AB. Ali, evo ga, opet se danas pojavio sa obračunom. Ne znam kako da proverim koji je AB u pitanju, i zašto mi se ponovo vratio.😊 Možda neko ima sličnu situaciju, ili odgovor na moje nedoumice. Hvala.

7 posts
237 views

PRM and Sales in Team Building #Sales #TripleClicks

12 days ago

Hello, Jaydeep M.
My advice and recommendation is to advertise your work with PSA, and advertise games, quizzes and auctions for PRMs. So you have a greater chance of making contact with them.
All the best

20 posts
885 views

I need help in Team Building #E365 #Team Building

14 days ago

Hello, Rachael A,
Congratulations on your E365 qualification.
To build your team, you need to advertise on a daily basis on all social networks; Facebook, Instagram, Google+ ...
All the best.

254 posts
3881 views

Congratulations E365 Champion Eddie Dublin ! in Recognition

16 days ago

Congratulations, Eddie Dublin, Champion E365!
A lot of success in further work

7 posts
163 views

SAMOPOŠTOVANJE in Southern Europe #Marketing #TCredits

17 days ago

Hvala, Željko, na korisnom postu.
Veoma važan segment u ovom poslu je ,upravo, samopoštovanje. Ako ga posedujemo, bice nam lakse da prebrodimo mnoge prepreke. Njime izgradjujemo i svoje samopouzdanje. Te dve karakteristike odredjuju nas put, kako u ovom poslu, tako i u zivotu uopste. Sa svakim izgovorom gubi se delic samopostovanja, a samim tim, samopouzdanje opada. To nije put kojim treba ici.
Vazno je imati svest o tome da se sve moze, samo ako se dovoljno zeli i ako smo dovoljno hrabri.

15 posts
525 views

Great start in Recognition #Contests

20 days ago

Congratulations, Wendy G, success and awards.
RT are excellent support and complement to achieving better performance.
Astro auctions are great and I would recommend to anyone who can take part.
All the best in the future

9 posts
378 views

Mojih prvih mesec dana u Sfi in Serbia #Rewardical #TCredits #VersaPoints

25 days ago

Cestitam, Mirjana, na postignutom uspehu.
Za pocetak si shvatila ono sto je veoma bitno, a to je maksimalna angazovanost, timski rad i da nije tesko doci do saradnika, ali da nije lako naci aktivne.
Zelim ti napredak i uspeh u daljem radu.
Pozdrav

9 posts
564 views

Extra VP's after qualification in VersaPoints #VersaPoints

25 days ago

Hello, Carla,
Points over 1500 are not coming back. They go to the total sum and rank. If you do not reach a minimum of 1500 vp in a month, points are transferred to the next month.
Greeting

5 posts
138 views

RADOST in Southern Europe

25 days ago

Braavo, Natasa!
Cestitam ti lepu nagradu!

11 posts
682 views

Ta carobna scena in Southern Europe

27 days ago

Hvala, Jelena, na divnim recima.
Forum dozivljavam kao mesto ucenja, ohrabrenja i podrske.
Pozdrav

11 posts
682 views

Ta carobna scena in Southern Europe

28 days ago

Sistem rada u kompaniji podseca me na jednu veliku scenu na kojoj svi „igramo“ i svi bi trebalo da budemo glavni akteri. Scena je podeljena na cinove (timove) a cinovi na clanove (saradnike) Ako krenemo obrnutim redosledom, jasno je da smo svi lancano povezani i vazni.
Svaki akter na sceni ima svoju ulogu koju treba da „igra“ najbolje sto moze i zna. Ali za to treba imati petlju.
Sve probleme na koje nailazimo, treba da posmatramo kao dnevne izazove koji stavljaju na probu nasu posvecenost poslu i veru u to sto radimo.

Moze i ovako da se prikaze sustina posla. Svi smo u jednom veliko vozu koji je podeljen na vagone. Ako jedan vagon iskoci, povuci ce jos neke vagone za sobom, neki ce stati, ni makac dalje, a jedan broj ce uspeti da se izvuce i nastavi voziti do odredista, odnosno, cilja.

Ako verujemo u sebe, u posao koji radimo, ako imamo hrabrosti da svoje snove pretvorimo u stvarnost, stanimo snazno u odbranu njih i ne dozvolimo da nam neko stane na put i zakoci nas.

Sa uspehom treba da rastu i nase ambicije, a svaki slobodan trenutak iskoristimo da nesto novo naucimo, da unapredimo svoje vestine. Sve sto naucimo, treba da prenosimo clanovima tima, da im budemo od pomoci, da im budemo uzor, da razvijamo lidere. Pomazuci njima, mi pomazemo i sebi.

I Poslovni uspeh se stice godinama, a ponekad, samo jedan nepromisljen potez moze sve to da srusi.
Cilj je da ostanemo na carobnoj sceni, uzbudljivom i nepredvidivom putovanju. To je put do uspeha.

7 posts
474 views

With Dedication comes Duplication in Team Building #Leadership #Sponsor #Team Building

about 1 month ago

Hello, Kimberly,
Thank you for your useful post.
It is very quick to judge whether someone has serious intentions to work, or has come for other reasons. We need to work with active members who will follow us.
All the best!

8 posts
249 views

Zaraditi ili ocekivati zaradu - pitanje je SAD? in Southern Europe #Eager Zebra #Marketing #Pricebenders

about 1 month ago

Zdravo, Sretene,
Igrice jesu zaraza, a da ne spominjem Astro aukcije koje su otkrovenje kompanije.
Mogu doprineti uspehu i malo "pogurati", ali za svakoga ko zeli ozbiljno da se bavi ovim poslom, gradnja tima je na prvom mestu, Svakodnevno oglasavanje i dovodjenje potrosaca vodi do poslovnog uspeha i ostvarenja dugorocne zarade.
Ima ljudi koji vole da igraju igrice, ucestvuju u kvizovovima i aukcijama, kojima to pricinjava zadovoljstvo, a nije im cilj zarada. Svako prema svojim potrebama i ocekivanjima.
Najvaznije je da znamo sta su nam prioriteti i ciljevi i koracati ka njima.
Pozdrav

19 posts
1230 views

Do you advertise? in Team Building #Team Building

about 1 month ago

Thanks, Sanja,
The Internet has great opportunities to be used to advertise and bring consumers into the company and the team. We must always explore new sites.
Without a vote there is no team, and when there is no team, there is no profit.
Greeting

16 posts
887 views

Find Workers That Work Using ONLY Free Advertising! in Marketing #Getting Started #PSA #Team Building

about 1 month ago

Hello, Tommie,
Thank you for sharing your free advertising experience.
Your results are amazing.
In the beginning, I was advertising a lot for free. I've had the results, and now I'm playing paid campaigns more.

11 posts
657 views

Scams in Miscellaneous

about 1 month ago

Thank you, Delmage, for sharing the advice.
There are various types of fraud. We have to be careful.

27 posts
1507 views

Zaradjivanje u SFI-u...jesmo li shvatili kako i odakle? in Southern Europe #Compensation

about 1 month ago

Hvala, Tanja,
Ovaj post bi trebalo svi da sačuvamo i da se s vremena na vreme podsetimo gde je naša zarada.
SFI zeli da ostane na kursu sigurnih i stabilnih prihoda, a ovo je nacin. Zarada se mora meriti na osnovu kupovine, ili prodaje. Sve ostalo je diskutabilno.
Htela bih reci vezano za Akcione bonuse. Ja sam dobijala procenat do maja meseca. U junskom obracunu nisam dobila isplatu za njih, a vidim, Tanja, ti si napisala da si dobila i sa junskim obracunom. Pa, ako imas odgovor, ili sugestiju na ovo moje pitanje.

7 posts
175 views

Ovaj mjesec dobro je ima i nagrada,,, hvala-) in Southern Europe #Pricebenders #Rewardical

about 1 month ago

EA status je početni korak ka napredovanju, ali nedovoljan za uspeh i zaradu ako nemate svoj aktivni tim. Verujem da ste do sada shvatili suštinu rada i zarade. Sreća u ovom poslu ponekad pomaže, ali rad uvek. Moj savet je da se fokusirate na gradnju tima, preporučujte posao oglašavanjem, ili na bilo koji drugi način. Reklamirajte Tripleclicks proizvode, aukcije, igrice, gde god stignete. Nije lako pronaći aktivne i motivisane članove, ali to je naš najvažniji posao.
Želim vam mnogo uspeha u daljem radu.

254 posts
3956 views

Congratulations E365 Champion Zhumagul Akhmedova! in Recognition

about 1 month ago

Congratulations, Zhumagul Akhmedova, Champion E365. Well done!
Much success in further work.