Welcome to the Forum

Join in-depth discussions of SFI news, products, programs, and more with your fellow SFI affiliates. Brainstorm and share tips and ideas. Start new threads. Get your questions answered 24/7, become a Forum Guru, and more!

5x SUPPORT
Jelena J.

Serbia

E365 Country Champion
Silver Fast-Track

28 posts
656 views

Budimo kvalitetni forumasi in Southern Europe

8 hours ago

Možda si u pravu Almire. Oni verovatno ni ne čitaju ovakve teme i kritike, već samo teraju svoje.

Međutim nadam se da će možda neki njihov sponzor ili Upline videti i pročitati pa im ukazati na nešto u čemu očigledno greše.

28 posts
656 views

Budimo kvalitetni forumasi in Southern Europe

19 hours ago

Jelena, slažem se apsolutno. Mislim da je stvarno dosta tih postova koji ničemu ne služe.

FORUM je mesto za edukaciju, razmenu mišljenja, kvalitetnih razgovora, tema, debata.... Stvarno mi idu na živce više objava koliko je ko osvojio na Daily grandu ili (sačuvaj bože) pokeru.... Mislim daj....

Mislim da ovde sponzori imaju ulogu i da treba svoje članove pravilno da edukuju šta je to forum i čemu zapravo služi. A to definitivno nisu objave gde se hvalimo šta smo negde osvojili. Osim ako nije nešto gala veliko i bitno da stvarno treba naglasiti i pohvaliti se.

20 posts
408 views

Sponsor ~ PSA in Southern Europe #Leadership #Sponsor #Team Building

5 days ago

Bravo!!! Želim ti mnogo uspeha i kao sponzoru i kao lideru da postignes još veće uspehe u ovoj godini.

Čestitam na sjajnom timu kome svedocimo i pozdravljam sve njih ❤️

14 posts
265 views

Co-sponzor misli i na mene... in Southern Europe #Compensation #Sponsor

7 days ago

Zakon privlačenja na delu

Čestitam Željana! Lep gest od tvog co-sponsora zaista.

Želim ti uspeh sa tvojim CSA koje osvojiš na Badge Quest i da budu radni!

Veliki pozdrav!

16 posts
502 views

Imam pitanje!? in Serbia #Getting Started #Sponsor

8 days ago

Super je imati podršku upline tima.... Ali i ako je nemate, to nikako nije kočnica i prepreka vašem uspehu Branka.

Vi ste samoj sebi najveća podrška i to tako treba uvek da bude.

Ne zavisite ni od koga i to je sjajno. Samo napred. YouTube je pun videa o ovom poslu i poslovnom uspehu, Google i celokupan internet takodje. Upišite pojmove oglašavanja, mrežnog marketinga, uspeha u poslu i izaći će vam gomila toga što čak vas upline možda i nikad ne bi sam znao da vam prenese.

Verujte sebi i uzdajte se u sebe.

Veliki pozdrav!

46 posts
970 views

Nije mi problem da odbijem onog ko mi se ne dopada in Southern Europe

9 days ago

Dobar komentar. Hvala Željana!

46 posts
970 views

12 days ago

Svaka čast Olga, super to radiš!

Hvala na komentaru i podeljenom iskustvu. Veliki pozdrav!

46 posts
970 views

12 days ago

Hvala mnogo! Veliki pozdrav Suzana!

46 posts
970 views

12 days ago

Pozdrav Saša i hvala na komentaru.

Tačno, ja najviše volim teme gde se diskutuje. Trudim se da takve i sastavljam najčešće i pozivam na komentare kako bismo share-ovali znanje, iskustvo i podelili neke korisne savete.

Znam da naslov prodaje sadržaj Ovo nije bio tipičan koji bi pozvao više njih da pročita ali trudiću se u buduće više.

Lepo što ste podelili sa nama Vaše iskustvo sa sajma. Vrlo je interesantno i neočekivano.

21 posts
467 views

Pitanje za sve koji se hvale in Serbia

12 days ago

(Thread was removed due to forum protocol violations, toxicity, or obsolescence)

46 posts
970 views

12 days ago

Hvala na komentaru Dalibore!
Pa ja reč DOPADANJE koristim za sve I svasta. 😀

Primer oglasa koji ste naveli čista je katastrofa. Mislim da bi svako trebao znati svoje mogućnosti.... Ako neko ne zna engleski (ili geografiju 😀) trebalo bi da zaobiđe strani teren. Međutim mnogi naši ljudi krenu u nešto što im ne ide dobro pa ispadnu komični, a sto je najgore sramote sam posao i kompaniju.

Upravo zato odabir člana je potreban, da se ne bi događalo da svi i svako radi ovaj posao i predstavlja nas.

46 posts
970 views

12 days ago

Hvala Željko! Ne. Kriterijumi se ne smanjuju! ✌️🙂

46 posts
970 views

12 days ago

• Hvala imenjakinjo! Jako lepo ste sve rekli. Hvala na podeljenom iskustvu! ✌️

46 posts
    970 views

12 days ago

Hvala na komentaru draga Jelena. ❤️ Veliki pozdrav!

46 posts
    970 views

12 days ago

Hvala na komentaru kolega Sretene 🙂 Podržavam stav. Jedno od pravila uspeha SFI kom glasi: RADI SA RADNICIMA... Znači raditi sa onim koji ŽELE i trude se da rade. Sve ostalo je čisto gubljenje vremena i živaca.

46 posts
    970 views

13 days ago

To je zato što Gerry ne podržava brakove u SFI... Šta ću ako se zaljubim, a oboje imamo SFI nalog, pa ta ljubav je osuđena na propast odmah - zato udvarači idu na crnu listu.

Odličan Vam je sistem procene, i pitanja koja postavljate - jesu nešto čime možemo odrediti je li to neko kome želimo dati SFI "u ruke".

Hvala na komentaru Saša i sve najbolje u 2019. takođe!

46 posts
    970 views

13 days ago

Ne bih imala šta da dodam, slažem se sa svakom rečju! Hvala Branka! I hvala na komentaru!

46 posts
    970 views

13 days ago

Amna, sve ja to razumem i znam kako svet funkcioniše... Međutim, ovde u SFI radeći ovaj posao mi upravo imamo tu slobodu da BIRAMO s kim ćemo raditi i nemamo nikakve nadređene da išta moramo trpeti.

Veliki pozdrav i hvala puno na mišljenju i komentaru. Cenim ga 300% i znam šta hoćete da kažete.

46 posts
    970 views

14 days ago

Hvala na komentaru Marina. Poštujem duboko tvoj stav i vidim poentu u tome. Ne mora značiti da neko ko je loš sa gramatikom je loš čovek - nipošto, ali prosto eto, ja mislim ipak da takva osoba nema neki potencijal ovde jer se pitam kako će tu osobu neko ozbiljno shvatiti i poštovati u njegovom timu kasnije i ko će da čita takve oglase napisane sa greškama.

Velika slova su nešto drugo, a kada napišu POSO je nešto drugo.

Što se tiče udvarača, bezobrazluka i sl. tu se slažemo.

46 posts
    970 views

14 days ago

Slažem se Zorane. Međutim ja sam slabih živaca za svakakve ljude i nisam mekog srca da svakom dam pažnju. Jednostavno, za mene je posao posao i gledam samo ono što meni odgovara i mislim da je za moj tim dobro.

46 posts
    970 views

14 days ago

Skažem se Amire da su "novajlije" sklonije da uključe sve i svakog u posao, ali eto nadam se da ćemo ih makar malo podstaći da to ne rade

46 posts
    970 views

14 days ago

Da... bukvalno postavljaju pitanja sve dok ne nađu dlaku u jajetu - razlog zašto ipak NE BI da rade ovaj posao. Jer u 1000 pitanja ipak im sigurno neki odgovor baš i neće odgovarati i odustaće.

Realno, onom kome posao TREBA i stvarno želi raditi i zaraditi prihvatiće ono što mu se nudi odmah. Sve ostalo su šuplje priče i oduzimanje vremena.... Ja to u startu presečem. Čim primetim da idu u sitna creva ja im kažem RAZMISLITE SLOBODNO, PA SE ČUJEMO POSLE. POZDRAV. I tu priča prestaje. Ako su bili zainteresovani stvarno oni će se javiti.