Welcome to the Forum

Join in-depth discussions of SFI news, products, programs, and more with your fellow SFI affiliates. Brainstorm and share tips and ideas. Start new threads. Get your questions answered 24/7, become a Forum Guru, and more!

3x SUPPORT
Biljana P.

Croatia

E365 Runner Up

32 posts
559 views

MOJA PRVA GODIŠNJICA RADA in Southern Europe #Team Building

4 days ago

Draga kolegice neka ti je sretna prva godišnjica u kompaniji i još mnogo uspješnih godina da provedemo zajedno.Vjeruj u sebe i uspjeh je zajamčen.Kada se najmanje nadaš doće ti radni članovi i želim ti da uskoro budeš lider.

83 posts
10223 views

Smart Start update in SFI News #Getting Started #Team Building

19 days ago

Thank you, Mr. Gery, for a detailed clarification of our new program for new and future members. It is explained step by step and it is immediately clear to our sponsors how to explain to a new member. Thank you!

6 posts
362 views

Veca manja in Southern Europe

19 days ago

Bravo i još puno osvojenih tc i pobjeda na card kingu!!!

9 posts
453 views

SMART START objasnjenje za strance na engleskom jeziku in Southern Europe #Getting Started

23 days ago

(Thread was removed due to forum protocol violations, toxicity, or obsolescence)

18 posts
921 views

Motivacija! in Southern Europe #Team Building

24 days ago

Draga Maro iako nisam u tvom timu postala si mi prava prijateljica i baš si mi falila i sretna sam što si se vratila nazad i želim ti punooo godina u ovom poslu i puno uspjeha!!DOBRODOŠLA NAZAD!!

13 posts
742 views

dosla kartica :) in Southern Europe

28 days ago

Čestitam na kartici i neka je uvijek puna!!!Vaš trud se isplatio i kompanija i taj trud i nagradi svojom karticom!!Puno uspjeha u ovom poslu!!

21 posts
810 views

Moja prva osvojena veća aukcija in Southern Europe #Pricebenders

about 1 month ago

Moja prva veća osvojena aukcija i baš sam sretna i ponosna na to!!!Dva dana borbe sa njom itekako se isplatilo!!

6 posts
432 views

The Class Cash warning in Southern Europe #Getting Started

about 1 month ago

Hvala koleginice Tanja na detaljnom objašnjenju za Class Cash!!

39 posts
1410 views

Verujte u sebe in Southern Europe

about 1 month ago

Sretna godišnjica i još puno godina sa nama u kompaniji i još mnogo uspjeha u ovom poslu!!!

233 posts
12649 views

Happy birthday Mr. Gery!! in Recognition

about 1 month ago

Happy birthday to Mr. Gery and I wish you all the best!!!!

42 posts
2272 views

2 godine rada u SFI kompaniji in Southern Europe #Leadership #PSA #Team Building

about 1 month ago

Čestitam i još puno godišnjica da slavimo zajedno i ponosna što sam u timu i što imam sponzora koji je uvijek tu kada ti je potreban i svoje znanje prenio na mene i ja to sve na svoje članove i bez njegove podrške i potpore ne bi bila to što jesam.HVALA I SRETNA GODIŠNJICA!!

24 posts
1000 views

Danas puni mojih 6 mjeseci in Southern Europe #Getting Started

3 months ago

Draga moja želim ti još puno uspjeha u ovom poslu i ponosna što sam ti sponzor i što si u mom timu i što od prvog dana si shvatila da je ovaj posao ozbiljan i od srca ti čestitam jubilej tvojih 6 mjeseci rada

51 posts
1677 views

Moja prva godisnjica u Sfi in Southern Europe

3 months ago

Sretna godišnjica i još puno zajedničkih godišnjica da slavimo zajedno i samo napred i od srca ti želim još puno upsjeha i tvojih pobjeda!!!

21 posts
977 views

Mojih 70,000 VP in Southern Europe #Leadership #Team Building #VersaPoints

3 months ago

Čestitke od srca i ponosna što sam u timu i što imam uspješnog sponzora koji svoje znanje prenosi na nas a mi svojim članovima.BRAVO I SAMO NAPRED!!

14 posts
592 views

Tri nagrade u jednom danu in Southern Europe

3 months ago

Čestitke draga Nataša i samo napred.Kada se najmanje nadas stižu nagrade!!

374 posts
12947 views

Congratulations E365 Champion Birendra Krishna Nag! in Recognition

3 months ago

Congratulations, Birendra Krishna!

31 posts
1463 views

O izgradnji tima – iz mog ugla in Southern Europe #PSA #Sponsor #Team Building

3 months ago

Hvala na ovom postu i ponosna sam što sam postala dio tima koji smo izgradili našim zajedničkim trudom i radom i idemo dalje u nove pobjede!!

17 posts
817 views

Potvrdjen EA status in Southern Europe

3 months ago

Čestitam na potvrđenom EA statusu i puno uspjeha u daljem radu i samo napred na titulu liderske pozicije.

24 posts
1143 views

Prva godišnjica u SFI in Southern Europe #E365

3 months ago

Sretan SFI Obljetnica Biljana! Počašćeni smo vaš 1 godinu s nama!
Moja prva godišnjica u SFI i baš sam ponosna što sam u tome uspjela i postala uspješni lider u kompaniji i sagradila svojim radom i trudom svoj mali ali vredni tim ljudi.Nisam prva u svojoj klasi ali sam sama sebi šampion što sam uspjela u ovom poslu i ponosna sam na to.Veliko hvala mom sponzoru Sretenu što mi je preneo svoje znanje u ovom poslu,mojim upline i mom timu.Hvala kompaniji SFI što mi je omogućila da radim ovaj posao.Zato je moj savjet za sve nove početnike borite se da u ovom poslu uspijete i ne odustati kod prve prepreke,jer u svakom poslu ima uspona i padova,ali se na kraju ipak vaš trud isplati,a bome i nagradi i vi ste sami za sebe pobjednik.

469 posts
17133 views

Congratulations E365 Champion Jay Enterprise! in Recognition

4 months ago

Congratulations, Jay!

469 posts
15555 views

Congratulations E365 Champion Richard Iroajanma ! in Recognition

4 months ago

Congratulations, Richard !

45 posts
2415 views

Moj prvi STL in Southern Europe #Contests

4 months ago

Ova poruka potvrđuje da ste ispunili VersaPoints i zahtjeve PSA za čin Leader Silver tima (STL) za mjesec siječanj 2018. Čestitamo!
Ovaj mjesec 10 dana pred svoju godišnjicu u kompaniji postajem STL liderpo prvi puta.Mojoj sreći nema kraja i baš sam ponosna,aVELIKA ZAHVALA IDE MOM TIMU jel bez njih ne bi bila to što sam sada.HVALA DRAGI MOJI TIMOVCI I IDEMO DALJE!!Zato vjerujte u sebe i uspjet ćete!!

520 posts
20505 views

Congratulations E365 Champion Igor Asanov! in Recognition

4 months ago

Congratulations, Igor!

520 posts
18269 views

Congratulations E365 Champion Manuelito Hencianos! in Recognition

4 months ago

Congratulations, Manuelito!

483 posts
19011 views